Kontakt

  1. Centrum Kształcenia „Edukator”w Brzezinach
    ul. Konstytucji 3 maja 5
    Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
    95-060 Brzeziny
    tel. (46) 833 01 25
    brzeziny@ckedukator.pl
    www.brzeziny.ckedukator.pl
  2. Centrum Kształcenia „Edukator” w Chojnicach
    ul. Młodzieżowa 44
    Budynek Gimnazjum nr 1, pokój nr 8
    89-604 Chojnice
    tel. 519 492 429
    chojnice@ckedukator.pl
    www.chojnice.ckedukator.pl
  3. Centrum Kształcenia „Edukator” w Ciechanowie
    ul. Orylska 3
    06-400 Ciechanów
    tel. 503 652 305
    ciechanow@ckedukator.pl
    www.ciechanow.ckedukator.pl
  4. Centrum Kształcenia „Edukator” w Czechowicach-Dziedzicach
    ul. Konopnickiej 9
    43-502 Czechowice-Dziedzice
    tel. (32) 724 30 01
    czechowice@ckedukator.pl
    www.czechowice.ckedukator.pl
  5. Centrum Kształcenia „Edukator” w Garwolinie
    ul. Krótka 1 (III piętro)

    08-400 Garwolin
    tel. 885 506 506
    garwolin@ckedukator.pl
    www.ckedukator.pl
  6. Centrum Kształcenia „Edukator” w Grodzisku Mazowieckim
    ul. 11-go Listopada 32, (I piętro)
    05 – 825 Grodzisk Mazowiecki
    tel. 881 608 708
    grodzisk@ckedukator.pl
    www.grodzisk.ckedukator.pl
  7. Centrum Kształcenia „Edukator” w Hajnówce
    ul. Wróblewskiego 2, (sala 15)
    Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
    17-200 Hajnówka
    tel. 733 799 783
    hajnowka@ckedukator.pl
    www.hajnowka.ckedukator.pl
  8. Centrum Kształcenia „Edukator” w Hrubieszowie
    ul. Leśmiana 30a
    22-500 Hrubieszów
    tel. 882 791 080 sekretariat
    tel. 882 791 079 dyrektor
    hrubieszow@ckedukator.pl
    www.hrubieszow.ckedukator.pl
  9. Centrum Kształcenia „Edukator” w Jaworznie
    ul. Starowiejska 15
    Budynek Gimnazjum Nr 5
    43-603 Jaworzno
    tel. 732 828 431
    jaworzno@ckedukator.pl
    www.jaworzno.ckedukator.pl
  10. Centrum Kształcenia „Edukator” w Kielcach
    ul. Jagiellońska 90, sala 16, parter
    25-734 Kielce
    tel. 793 804 545
    tel. 794 698 800
    kielce@ckedukator.pl
    www.kielce.ckedukator.pl
  11. Centrum Kształcenia „Edukator” w Kutnie
    ul. Dąbrowskiego 1
    99-300 Kutno
    tel. 511 417 999
    kutno@ckedukator.pl
    www.kutno.ckedukator.pl
  12. Centrum Kształcenia „Edukator” w Łomiankach
    ul. Staszica 2
    (budynek ICDS, wejście od strony Gimnazjum)
    05-092 Łomianki
    tel. 500 668 203
    lomianki@ckedukator.pl
    www.lomianki.ckedukator.pl
  13. Centrum Kształcenia „Edukator” w Mińsku Mazowieckim
    ul. Warszawska 157 (III piętro)
    05-300 Mińsk Mazowiecki
    tel. (25) 758 01 41
    tel. 726 70 70 70
    minsk@ckedukator.pl
    www.minsk.ckedukator.pl
  14. Centrum Kształcenia „Edukator” w Nowym Dworze Mazowieckim
    ul. Paderewskiego 1 C, lokal 121
    05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
    tel. 791 723 050
    tel. (22) 365 01 81
    nowydwor@ckedukator.pl
    www.nowydwor.ckedukator.pl
  15. Centrum Kształcenia „Edukator” w Otwocku
    ul. Górna 1 (II piętro)
    05-400 Otwock
    tel. 607 907 548
    tel. (22) 779 22 81
    otwock@ckedukator.pl

    www.otwock.ckedukator.pl
  16. Centrum Kształcenia „Edukator” w Ozorkowie
    ul. Lotnicza 1
    Budynek Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II, pokój 34
    95-035 Ozorków
    tel. (42) 279 63 36
    tel. 606 246 740
    ozorkow@ckedukator.pl
    www.ozorkow.ckedukator.pl
  17. Centrum Kształcenia „Edukator” w Rumi
    ul. Świętojańska 11
    Budynek Gimnazjum Nr 2 im. Janusza Korczaka, II piętro, pokój nr 7
    84-230 Rumia
    tel. 733 883 883
    rumia@ckedukator.pl
    www.rumia.ckedukator.pl
  18. Centrum Kształcenia „Edukator” w Świdniku
    ul. Kopernika 9
    Budynek Gimnazjum Nr 1
    21-047 Świdnik
    tel. 511 527 572
    swidnik@ckedukator.pl
    www.swidnik.ckedukator.pl
  19. Centrum Kształcenia „Edukator” w Skierniewicach
    ul. Mszczonowska 33/35 lokal 307
    Biały Dom, III piętro
    96-100 Skierniewice
    tel. (46) 831 02 29
    tel. 668 824 251
    skierniewice@ckedukator.pl
    www.skierniewice.ckedukator.pl
  20. Centrum Ksztalcenia „Edukator” w Wieluniu
    ul. Śląska 23
    98-300 Wieluń
    tel. (43) 659 54 17
    tel. 606 246 740
    wielun@ckedukator.pl
    www.wielun.ckedukator.pl
  21. Centrum Ksztalcenia „Edukator” w Zabierzowie
    ul. Kolejowa 15
    Budynek Gimnazjum im. Jana Matejki
    32-080 Zabierzów
    tel. 530 533 534
    zabierzow@ckedukator.pl
    www.zabierzow.ckedukator.p
  22. Centrum Ksztalcenia „Edukator” w Zambrowie
    ul. Konopnickiej 16
    Zespół Szkół Ogólnokształcących
    18-300 Zambrów
    tel. 788 054 788
    zambrow@ckedukator.pl
    www.zambrow.ckedukator.pl
  23. Centrum Ksztalcenia „Edukator” w Zielonce
    ul. Łukasińskiego 1/3
    Obok Dworca PKP
    05-220 Zielonka
    tel. (42) 781 91 42
    tel. 512 954 993
    zielonka@ckedukator.pl
    www.zielonka.ckedukator.pl
  24. Centrum Ksztalcenia „Edukator” w Zielonkach
    ul. Ks. Jana Michalika 2
    Zespół Szkół im. Jana Pawła II
    94-294 Zielonki
    tel. 530 533 534
    zielonki@ckedukator.pl
    www.zielonki.ckedukator.pl